“In al ons werk voor de hervormde gemeenten moet het kruis centraal staan,” stelt Rick Schreur, Senior Jeugdwerkadviseur bij het Hervormd Jeugdwerk (HJW). Ook in 2024 mocht het HJW kinderen en jongeren binnen hervormde gemeenten dienen.
Het HJW dient gemeenten nu ook middels een vast aanspreekpunt. Er wordt een jeugdwerkadviseur verbonden aan een gemeente en is zo direct betrokken op het jeugdwerk door aanwezig te zijn bij belangrijke momenten en inzicht te bieden in de afgenomen materialen en toerusting.
Het jaarverslag laat zien hoe catechesemethode Just Read It!, toerustingsmomenten zoals het kerkenradenoverleg, en online platforms als Goed in vorm en Geloofwaardig Opvoeden velen jongeren en gezinnen hebben bereikt.
Lees in het jaarverslag wat er – mede dankzij de steun van betrokkenen – nog meer mogelijk was!